Modlitwa o dobrą żonę

Modlitwa o dobrą żonę

Modlitwa o dobrą żonę

Modlitwa o dobrą żonę

Jezu, Miłośniku młodych, najdroższy Przyjacielu, z całą ufnością otwieram przed Tobą moje serce, aby prosić Cię o światło i pomoc w ważnym zadaniu planowania mojej przyszłości. Daj mi światło Twojej łaski, abym mógł mądrze zdecydować o osobie, która ma być moją towarzyszką na drodze życia.

Najdroższy Jezu, poślij mi taką, którą w Twojej Boskiej mądrości uznasz za najodpowiedniejszą do połączenia się ze mną w małżeństwie.  Niech jej charakter odzwierciedla niektóre z cech Twojego Najświętszego Serca.  Niech będzie prawa, wierna, czysta, szczera i szlachetna, abyśmy oboje wspólnymi siłami, czystą i bezinteresowną miłością dążyli do udoskonalenia siebie na duszy i ciele, a także dzieci, które zechcesz powierzyć naszej opiece. Pobłogosław naszą przyjaźń przed ślubem; niech grzech nie ma w niej udziału.  Niech nasza wzajemna miłość zwiąże nas tak ściśle, aby nasz przyszły dom był zawsze najbardziej podobny do Twojego w Nazarecie.

Maryjo Niepokalana, słodka Matko młodych, Twojej szczególnej opiece powierzam decyzję, którą mam podjąć co do mojej przyszłej żony.

Ty jesteś moją gwiazdą przewodnią! Skieruj mnie do osoby, z którą będę mógł najlepiej współpracować w wypełnianiu świętej woli Bożej i z którą będę mógł żyć w pokoju, miłości i harmonii w tym życiu i osiągnąć wieczne radości w przyszłym. Amen.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
0:00
0:00