Pseudo-papież Bergoglio kradnie majątek Klarysek i je wypędza

Pseudo-papież Bergoglio kradnie majątek Klarysek i je wypędza

Pseudo-papież Bergoglio kradnie majątek Klarysek i je wypędza

Franciszek-Bergoglio kradnie własność zakonnic Klarysek i wypędza je,
aby móc przekształcić ich klasztor w luksusowy hotel, by wzbogacić własną kiesę!

Franciszek-Bergoglio, który oszukańczo twierdzi, że jest „miłosierny”wyrzucił 97-letnią klaryskę z jej klasztoru. Wraz z innymi zakonnicami klaryskami z ich klasztoru, który został założony w XIII wieku.
Bergoglio nienawidzi wszystkiego, co ma związek z tradycją. Religijne właściwości klasztoru były zbyt kuszące dla chciwego Apostaty Nowego papieża Bergoglio, który potrzebuje więcej pieniędzy dla swojego zbankrutowanego Nowego watykanu.
Więc zamienia klasztor w luksusowy hotel, Aby wzbogacić swoją własną kieszeń.

Franciszek-Bergoglio stał się tak zdesperowany w poszukiwaniu pieniędzy na utrzymanie swojego zbankrutowanego Nowego watykanu, że otwarcie ucieka się do kradzieży i defraudacji, aby utrzymać swój reżim. Jego najnowsza drapieżność skierowana jest przeciwko pseudo-tradycyjnym zakonnicom Klary. Wydaje się, że żywi on szczególną nienawiść do kontemplatyków. Klaryski zostały założone przez św. Klarę z Asyżu w 1212 roku. Szczytem ironii jest to, że Bergoglio przyjął nowopapieskie imię „Franciszek”.

Klasztor św. Klary w Ravello we Włoszech, który istnieje od XIII wieku, był szczególnym celem Bergoglio, ponieważ posiadał zasoby finansowe z wielu lat swojego istnienia oraz z hojnych datków na jego działalność. Klasztor posiadał związany z nim kościół, rezydencję dla zakonnic, pensjonat dla gości na rekolekcjach, a w pewnym okresie także szkołę. Zakonnice były w stanie utrzymać swoje dzieła religijne z dochodów trzech miejscowych przedsiębiorstw i hotelu w mieście. Kościół i inne nieruchomości na drogim Wybrzeżu Amalfi warte są od 50 000 000 do 60 000 000 USD. To był zbyt soczysty cel, by chciwość Bergoglio mogła go pominąć.

Kiedy Bergoglio ogłosił, że zamyka klasztor, aby wybudować na jego terenie luksusowy hotel, który wzbogaci jego skarbiec, klaryski powiedziały Bergoglio, żeby „się wypchał”; one nie odejdą. Bergoglio, który ciągle mówi o „miłosierdziu”, bezlitośnie wyrzucił pozostałe zakonnice na ulicę, z których jedna miała 97 lat, i wydalił je z życia zakonnego, które prowadziły od dziesięcioleci, jedna z nich od 1955 roku.

Nawet Rada Miasta Ravello sprzeciwiła się Bergoglio ze względu na historyczne i kulturowe znaczenie klasztoru. Były burmistrz miasta kieruje teraz stowarzyszeniem kulturalnym, aby kontynuować walkę z „dyktatorem” fałszywym papiezem – Bergoglio „aby przywrócić prawdę, sprawiedliwość i godność 'cnotliwemu nieposłuszeństwu’ zakonnic.” W otwartym odrzuceniu Bergoglio, stowarzyszenie przysięgło, że będzie „winszować autentyczności prawdziwego [Tradycyjnego Katolickiego] Kościoła”, który nie jest Nowym Kościołem Nowego Porządku prowadzonym przez Bergoglio. [Niektóre informacje do tego Komentarza zostały dostarczone przez Agencję Informacyjną Crux].

Tradycyjni katolicy!, Bergoglio może faktycznie zrobił tym zakonnicom przysługę. Teraz są one poza szponami apostatów Nowego Kościoła i mogą prowadzić prawdziwe życie zakonne jako tradycyjne zakonnice rzymskokatolickie bez ingerencji Nowego Kościoła. Ten incydent, wśród wielu innych, wskazuje ponad wszelką wątpliwość, że Bergoglio jest nie tylko dyktatorem, ale barbarzyńcą, a ponadto hipokrytą, który oszukańczo głosi miłosierdzie, a następnie wyrzuca 97-letnie kobiety z ich domu na ulicę.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.