Głos kapłański X.Michael Oswalt

Głos kapłański X.Michael Oswalt

Głos kapłański X.Michael Oswalt

Cóż, chyba w pewnym momencie trzeba przyznać, czym naprawdę są. Według naszych panów i władców naszego kraju i świata, ci którzy opierają się Nowemu Porządkowi Świata, Liberalnemu Porządkowi Świata, który jest niczym innym jak zewnętrznym bezbożnym systemem politycznym komunizmu ukrywającym prawdziwą rzeczywistość w sercu, którą jest satanizm, ci którzy odmawiają zgięcia kolana bogom tego świata, mają być uważani za terrorystów. Jeśli w oczach tych psychopatów bycie bojącym się Boga katolikiem i życie w ten sposób jest gorsze niż cokolwiek innego, co mogą sobie wyobrazić, to ja jestem zagorzałym katolikiem, który nie zgina kolana przed nikim innym, jak tylko przed prawdziwym Bogiem i we wszystkim podporządkuje się prawdziwemu Kościołowi Katolickiemu, aż do dnia mojej śmierci, czy to w sposób naturalny, czy też z powodu złej ręki kogoś innego. Nie możemy czuć się winni, ani czuć się nieśmiali w nazywaniu i wskazywaniu zła i niegodziwości wokół nas, które zarażają cały świat, nie używając tego, co możemy myśleć, ale przez standard tego, co Bóg powiedział i ustanowił dla nas poprzez swój Kościół. Zabawne, czyż nie jest tak, że kiedy wskażesz na Dziesięć Przykazań i na to, że jest to prawo Boże, a nie moje i tylko je powtarzasz, jak wielu oskarży cię o „bycie osądzającym” i jak śmiesz mówić takie rzeczy, to jest mowa nienawiści! Mają odpowiedź na zaprzeczenie każdego z Przykazań Bożych. Nie będziesz miał innego Boga….no, nie, nie, jest wiele dróg do boga, wolność religijna i wolność wyboru tego, w co się wierzy! Nie będziesz popełniał morderstw…..no, nie, nie, to moje ciało i mój wybór, a to i tak nie jest dziecko! I tak dalej, i dalej. Jesteśmy w punkcie, w którym tak wielu ludzi zatwardziło swoje serca, że nawet łaska Boża nie może ich przeniknąć. Musimy wciąż modlić się o ich nawrócenie, ale rzeczywistość i historia mówią, że wcale nie wygląda to dobrze dla ich zbawienia. Niech więc tak będzie.

Doskonałym przykładem tego zlekceważenia Boga jest dla nas to, jak demoniczna Nancy Pelosi zareagowała na ostatnie napomnienie od swojego „biskupa”. Jest to kolejny przykład na to, że gdyby Novus Ordo był prawdziwym Kościołem Katolickim, Pelosi, Biden i każdy inny „katolicki” polityk, który publicznie sprzeciwiał się lub zaprzeczał rzeczom wiary i moralności, a zwłaszcza narzucaniu tego w prawie, zostałby publicznie ekskomunikowany z Wiary Katolickiej i istniałby nakaz, aby te osoby były unikane przez katolików. To by się stało lata temu w przypadku tych rzekomych katolików na stanowiskach publicznych. To tylko pokazuje kolejny powód, dla którego Novus Ordo nie może być Kościołem katolickim. Niemniej jednak, „biskup” Pelosi zabronił jej przyjmowania komunii z powodu jej publicznych i autorytatywnych działań wspierających, podżegających i promujących grzech aborcji. I jaka była jej reakcja? Poleciała do Rzymu (w końcu jest bogata) z kamerami i przyjęła „komunię” od nikogo innego jak samego Franciszka. I zrobiła to również w Waszyngtonie. Widzisz, nikt nie będzie jej mówił co ma robić. Ona wie lepiej niż Bóg, ponieważ, czekajcie na to….. fałszywy kościół Vaticanum II nie naucza religii skupionej na Bogu, która jest prawdziwą religią katolicką, ale religii skupionej na człowieku, która jest satanizmem. Jest to ten sam zły duch od początku, który odwrócił tak wielu ludzi od Boga pokusą, że człowiek może stać się bogiem. To jest dokładnie to, co forsuje ten Nowy Porządek Świata. Czy nie jest tak, jak mówi stary Klausey, że w ruchu transhumanizmu jesteśmy przedstawiani jako rozwiązanie dla świata? Jakakolwiek forma jest przedstawiana, czy to polityczna czy inna, jest tylko zasłoną, aby ukryć prawdziwą agendę, która sprawia, że ludzie wybierają szatana i zło zamiast Boga i dobra. Ci, którzy kierują teraz sprawami świata, to starożytne nazwiska, takie jak Rothchild i Rockefeller i im podobni, z ich komiksowymi złoczyńcami, takimi jak Klaus Schwabs, Bill Gates i Anthony Fauci, oraz chciwymi złodziejami, takimi jak Bidenowie i Pelosi oraz większość innych polityków i światowych przywódców, itd. Oni wybrali swojego boga, a nie jest nim Trójca Święta, Bóg Ojciec, i Bóg Syn, i Bóg Duch Święty. Musimy nie tylko wybrać Prawdziwego Boga, ale musimy wytrwać w naszym wyborze.

Musimy być jak Noe z dawnych czasów. Naszą Arką jest wiara katolicka. Nasza rodzina, nasi przyjaciele, którzy są z domu wiary są naszymi współmieszkańcami, których powinniśmy trzymać razem. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego rodzina jest ostatnią ostoją atakowaną i niszczoną przez złych tego świata? Kiedy rodzina odejdzie, rodzina połączona wiarą katolicką, wtedy dominacja złych tego świata będzie kompletna. My jesteśmy na ich drodze. Musicie pozostać silni w swojej Wierze i w swoich rodzinach. Pomyślcie o tym jak o naszym momencie Lepanto. Kiedy w 1571 roku Chrześcijaństwo miało być prawie zniszczone przez najeżdżających muzułmanów i wydawało się, że mają nad nami przewagę liczebną i wszystkie przeciwności są przeciwko nam, papież wezwał świat katolicki do odmawiania Różańca w intencji ochrony i triumfu Chrystusa nad niewiernymi. I oto losy bitwy się odwróciły, katoliccy wojownicy rozgromili muzułmanów i chrześcijaństwo zostało uratowane. Znów jesteśmy w tym punkcie. Musimy się modlić, i to mocno, i musimy robić, co możemy, aby stawiać opór w naszej strefie wpływów. To jest bitwa dobra i zła. Linie są już tak wyraźne, ale nie możemy ich dostrzec. Ale dzięki Bogu mamy łaskę, by je widzieć. Musimy się modlić, by inni też widzieli właściwą stronę, po której mamy się znaleźć, i musimy się przygotować i wzmocnić na to, co ma nadejść. Oni przychodzą, aby nas zniszczyć, ponieważ nienawidzą Boga i tych, którzy Go naśladują. Deus Vult! Musimy zrobić to, co możemy, a resztę pozostawić w rękach Boga. Bądźcie wierni, módlcie się i módlcie się jako rodzina, czyńcie swoją część, gdzie możecie w dobrych uczynkach, kochajcie Boga ponad wszystko, ufajcie i poddajcie się Jego woli, a On będzie was chronił, abyście wytrwali i wytrzymali do końca, abyście mogli otrzymać tę koronę w niebie, które jest naszym prawdziwym domem. Święty Michale Archaniele, broń nas! Niech Bóg Cię błogosławi!

Michael Oswalt

 

 

 

 

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.